top of page

Produkty

PRODUKTY

CUKIERNICZE

Budynie, galaretki, kisiele oraz wszelkie inne  produkty niezbędne w branży cukierniczej i piekarniczej doskonaliliśmy przy ścisłej współpracy z klientami.  Dzięki temu nasze receptury gwarantują stabilny proces produkcyjny przy zachowaniu

doskonałego smaku.

PRZYPRAWY

MONOLITYCZNE

Posiadamy pełną ofertę przypraw monolitycznych wykorzystywanych w gastronomii. Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie ściągnąć wymagany produkt z drugiego krańca świata. Nie stosujemy domieszek ani wypełniaczy, przez co efektywnie ta sama ilość przypraw nadaje pożądany smak większej ilości wyrobu gotowego.

MIESZANKI PRZYPRAW, ZUPY i SOSY

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę mieszanek przyprawowych do każdego rodzaju kuchni. Posiadamy autorskie receptury dopracowywane przez ostatnie 20 lat. Polecamy również nasze sosy i zupy instantprzydatne w gastronomii wielkoskalowej. 

Przyprawy monolityczne
Produkty cukiernicze
Mieszanki przypraw
Master-Cook_strona_alewojko_edited_edite

Marka Ale!

Master Cook jest wyłącznym producentem i dystrybutorem marki Ale!

Jej przyprawy i mieszanki są obecne w sklepach wielkopowierzchniowych i hurtowniach na terenie całej Polski. Od lat z powodzeniem stosowane są zarówno w zakładach gastronomicznych jak również w kuchniach domowych. Produkty dostępne są w szerokiej gamie opakowań użytecznych zarówno w branży HORECA jak i sektorze detalicznym (opakowania 50ml). Ale! skupia się przede wszystkim na najpopularniejszych przyprawach monolitycznych oraz mieszankach przyprawowych o szerokim zakresie zastosowania.

-

Typy opakowań

Posiadamy szeroką gamę opakowań dopasowanych do każdego zastosowania. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie opracować, wykonać i wdrożyć opakowania do marek własnych. Atestowane materiały, z których wykonane są nasze pojemniki, tuby i torebki pozwalają zachować bezpieczeństwo i świeżość produktów spożywczych.

Nasz park maszynowy oraz dostępne opakowania pozwalają nam na konfekcjonowanie produktów w przedziale od 5g do 50kg.

Master-Cook_strona_opakowania-03.png

PET ŚREDNI 380 ml

Master-Cook_strona_opakowania-04.png

TUBA 900 ml

Master-Cook_strona_opakowania-08.png

OPAKOWANIE FOLIOWE

LOGO

Master-Cook_strona_opakowania-09.png

OPAKOWANIE FOLIOWE

CELLO

Master-Cook_strona_opakowania-10.png

OPAKOWANIE FOLIOWE

CATERING

Master-Cook_strona_opakowania-11.png

WOREK FOLIOWY MAŁY

Z UCHWYTEM

Master-Cook_strona_opakowania-11.png

WOREK FOLIOWY DUŻY

Z UCHWYTEM

Master-Cook_strona_opakowania-14.png

WOREK PAPIEROWY

Master-Cook_strona_opakowania-02.png

PET MAŁY 150 ml

bottom of page