top of page

Gramy zgodnie z zasadami

Wszystkie surowce trafiające do naszego magazynu są precyzyjnie sprawdzane pod kątem jakości i zgodności z wymaganymi atestami. Partie surowców są oznaczone numerami, które pozwalają określić pochodzenie wszystkich komponentów danego produktu lub wyrobu. Przed zapakowaniem dostarczone do nas produkty przechodzą przez dodatkową kontrolę jakości na przykład przy wykorzystaniu detektora drobin metalu.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i systemy produkcji zgodne ze specjalistycznymi normami (HACCP, ISO 22000 i FSSC 22000). Dzięki takiej strategii nasze artykuły zyskują trzy niezbędne atuty: są zdrowe, ekologiczne i smaczne.

Certyfikat TUV
Certyfikt TUV

Droga do dobrego smaku

W swojej działalności produkcyjnej stawiamy na bogate doświadczenie pracowników. To właśnie oni czuwają nad stosowaniem wymaganych procedur, odpowiednio konserwują linie produkcyjne i pilnują jakości dostaw. Ich pracę wspomagają nowoczesne maszyny, zgodne z najwyższymi standardami stosowanymi w produkcji żywności. Jesteśmy świadomi tego, że żywność jest produktem, na którego jakość jest wyczulony każdy z nas dlatego przykładamy największą wagę do jej bezpieczeństwa. 

-

Śledzimy trendy

MNIEJ CUKRU

Wszelkie nasze produkty cukiernicze można zamówić w wersjach zawierających mniejszą ilość cukru lub w wersji bezcukrowej. Posiadamy również produkty zawierające stewię i maltozę.

BRAK WZMACNIACZY

Konsumenci są coraz bardziej świadomi jeśli chodzi o właściwości zdrowotne pokarmów i dlatego wszystkie nasze mieszanki przyprawowe oferujemy w wersjach pozbawionych glutaminianu sodu i innych popularnych wzmacniaczy smaku.. 

GALARETKI DLA VEGAN

Galaretki nie muszą być oparte na pochodzącej od zwierząt żelatynie. Master Cook oferuje produkty zawierające naturalną, roślinną substancję żelującą - agar. Składnik ten pozyskiwany jest z wodorostów morskich.

BRAK ŻELATYNY Z CHIN

Chińska żelatyna jest powszechnie oferowana w naszym kraju jako tani zamiennik. Otrzymuje się ją z odpadów przy produkcji wyrobów skórzanych. Charakteryzuje się nieprzyjemnym zapachem i brązowym zabarwieniem. U nas jej nie znajdziecie.

bottom of page