Produkty

PRODUKTY

CUKIERNICZE

Budynie, galaretki, kisiele oraz wszelkie inne  produkty niezbędne w branży cukierniczej i piekarniczej doskonaliliśmy przy ścisłej współpracy z klientami.  Dzięki temu nasze receptury gwarantują stabilny proces produkcyjny przy zachowaniu

doskonałego smaku.

PRZYPRAWY

MONOLITYCZNE

Posiadamy pełną ofertę przypraw monolitycznych wykorzystywanych w gastronomii. Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie ściągnąć wymagany produkt z drugiego krańca świata. Nie stosujemy domieszek ani wypełniaczy, przez co efektywnie ta sama ilość przypraw nadaje pożądany smak większej ilości wyrobu gotowego.

MIESZANKI PRZYPRAW, ZUPY i SOSY

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę mieszanek przyprawowych do każdego rodzaju kuchni. Posiadamy autorskie receptury dopracowywane przez ostatnie 20 lat. Polecamy również nasze sosy i zupy instantprzydatne w gastronomii wielkoskalowej. 

 
 
 

Marka Ale!

Master Cook jest wyłącznym producentem i dystrybutorem marki Ale!

Jej przyprawy i mieszanki są obecne w sklepach wielkopowierzchniowych i hurtowniach na terenie całej Polski. Od lat z powodzeniem stosowane są zarówno w zakładach gastronomicznych jak również w kuchniach domowych. Produkty dostępne są w szerokiej gamie opakowań użytecznych zarówno w branży HORECA jak i sektorze detalicznym (opakowania 50ml). Ale! skupia się przede wszystkim na najpopularniejszych przyprawach monolitycznych oraz mieszankach przyprawowych o szerokim zakresie zastosowania.

-

Typy opakowań

Posiadamy szeroką gamę opakowań dopasowanych do każdego zastosowania. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie opracować, wykonać i wdrożyć opakowania do marek własnych. Atestowane materiały, z których wykonane są nasze pojemniki, tuby i torebki pozwalają zachować bezpieczeństwo i świeżość produktów spożywczych.

Nasz park maszynowy oraz dostępne opakowania pozwalają nam na konfekcjonowanie produktów w przedziale od 5g do 50kg.

PET ŚREDNI 380 ml

TUBA 900 ml

OPAKOWANIE FOLIOWE

LOGO

OPAKOWANIE FOLIOWE

CELLO

OPAKOWANIE FOLIOWE

CATERING

WOREK FOLIOWY MAŁY

Z UCHWYTEM

WOREK FOLIOWY DUŻY

Z UCHWYTEM

WOREK PAPIEROWY

PET MAŁY 150 ml

Master Cook Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Al. Wojska Polskiego 42B, 05-800 Pruszków

Zakład produkcyjny

Fabryczna 3, 42-151 Złochowice

Telefony

+48 34 317 98 02

+48 885 807 006

+48 885 807 007

PRODUKTY

JAKOŚĆ

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

  • Facebook
© 2020 Master Cook Polska